Аналіз послуг у Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця

Урологія – галузь медицини, що вивчає захворювання та методи лікування сечовидільної системи людини. По напрямках урологія поділяється на: чоловічу (андрологія), жіночу (урогінекологія), дитячу та геріатричну (для літніх пацієнтів)

Чоловіча урологія (андрологія) спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як чоловіче безпліддя, запалення передміхурової залози (простати) – простатит, запалення сечового міхура (цистит), нирок (пієлонефрит), сечовипускного каналу, сечокам’яна хвороба, а також інфекції, які передаються статевим шляхом (мікоплазма, генітальний герпес, хламідіоз, уреаплазмоз, гарднерельоз та ін.), вади розвитку сечовидільної системи.

Жіноча урологія (урогінекологія) займається діагностикою і лікуванням запалень зовнішніх і внутрішніх статевих органів, сечового міхура, нирок, сечовипускного каналу, сечокам’яної хвороби, а також захворювань, які передаються статевим шляхом (мікоплазма, генітальний герпес, хламідіоз, уреаплазмоз, гарднерельоз та ін.)

Послуги уролога у Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця:

Діагностика, обстеження, медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування захворювань сечостатевої системи у чоловіків та жінок: нирок, сечового міхура, сечоводів, уретри (сечовипускного каналу), зовнішніх статевих органів та простати (у чоловіків – простатит, доброякісна гіперплазія простатичної залози), запальних процесів у головці статевого члена (баланіт або баланопостит), звуження крайньої плоті статевого члена (фімоз), патології, при якій яєчко недорозвинуте або не займає нормальне положення в калитці (крипторхізм), загрожує порушенням статевої функції; лікування сексуальних проблем у чоловіків різного віку, лікування безпліддя, скринінг (обстеження) передракового стану. Саме тому, чоловікам після 40 років з профілактичною метою рекомендовано відвідувати уролога щорічно. Діагностика проводиться за допомогою лабораторних досліджень (аналізи секрету простати, крові, сечі і ін.) шляхом забору мазків з сечостатевих органів, а також інструментального та УЗ-досліджень.

При появі таких симптомів як біль, печія при сечопуску, часті позиви, відчуття частого перенаповнення сечового міхура навіть при невеликій кількості сечі, затримок сечопуску, які повторяються, кров у сечі, або зміна її кольору, гнійних виділень, нетримання сечі, біль у нижній частині живота, в промежині, кольки у попереку та інші неприємні відчуття, підвищення температури тіла, пацієнту слід звернутись за допомогою до уролога.

Будь яка інфекція в органах сечостатевої системи має властивість поширюватись і плавно набувати хронічних форм.

Як відбувається огляд урологом пацієнтів у нашому Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця?

Первинна консультація починається з опитування пацієнта з приводу скарг на самопочуття, перегляду медичної документації (при її наявності). Якщо пацієнт чоловік – уролог оглядає та оцінює стан статевого органа, калитки, лімфатичних пахових вузлів, простати (виконується пальцевим прощупуванням через задній прохід). Якщо ж пацієнт жінка – уролог проводить огляд на гінекологічному кріслі для об’єктивної оцінки стану сечоводів і сечового міхура, а також виявлення сухості піхви або опущення органів. Якщо пацієнт дитина, уролог проводить її огляд тільки в присутності батьків.

Методи лікування: консервативне (терапевтичне – застосування антибіотиків, протимікробних засобів, уроантисептиків, сечогінних препаратів тощо) для лікування запалення.

Масаж простати: зменшується болевий синдром при простатиті,  набряк, покращується кровопостачання та лімфодренаж.

Фізіотерапевтичне лікування: електрофорез, фотостимуляція, електростимуляція, фотоелектростимуляція і ін. – методи лікування еректильної дисфункції з метою відновлення потенції у чоловіків, попередження передчасної еякуляції; при хронічному простатиті розсмоктуються хронічні включення та застійні явища; при доброякісній гіперплазії передміхурової залози зменшується об’єм простати.

Хірургічне лікування урологом у Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця:

Видалення папілом, кондилом на статевих органах;

Пластика короткої вуздечки.

УЗД (проводиться урологом): нирок, сечового міхура з визначенням об’єму залишкової сечі, сечоводів, органів калитки, розмірів та структури простати ректальним датчиком, а також за даними кольорового допплерівського картування визначення характеру запалення.

Консультація уролога:

Первинний прийом – 250 грн.

Повторний прийом – 200 грн.

Масаж простати – 150 грн.

ЛОД – фотоелектростимуляція – 250 грн.

УЗД нирок, сечового міхура, органів калитки – 250 грн.

УЗД простати (ректальним датчиком) з кольоровим доплерівським картуванням – 350 грн.

УЗД простати через живіт – 150 грн.

Лікар уролог, Литвинець Владислава Євгенівна асистент кафедри урології  Івано-Франківського національного медичного університету, автор 26 наукових публікацій, учасник науково-практичних конференцій з урології та онкоурології, в тому числі, з міжнародною участю. Володіє методикою УЗД сечостатевої системи.

Лікар уролог Себро Олексій Генадійович, лікар першої кваліфікаційної категорії за фахом “урологія” та спеціаліст за фахом “фізіотерапія та мануальна терапія”, “організація охорони здоров’я” учасник науково-практичних конференцій з урології, онкоурології.

Послуги гінеколога у Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця: діагностика, обстеження та лікування захворювань жіночих статевих органів.

Для виявлення ерозій, поліпів, кондилом, дисплазій (передракових станів), вогнищ ендометріозу у нас використовується фото-відеокольпоскопія – безболісний гінекологічний огляд вульви, піхви, шийки матки за допомогою кольпоскопа, що має збільшувану оптику і освітлення, доповнену цифровою апаратурою.

Гінекологом проводиться забір мазків для цитологічного дослідження та бактеріологічного посіву, а також біологічного матеріалу для проведення гістологічного обстеження;

лікування захворювань шийки матки, видалення папілом, кондилом на статевих органах методом радіохвильової терапії;

лікування безпліддя та запальних захворювань статевих органів у жінок;

встановлення та видалення внутрішньоматкових спіралей під контролем УЗД;

проведення УЗД органів малого тазу та скринінгу вагітностей вагінальним датчиком. 

Лікар акушер-гінеколог Римарчук Мар’яна Іванівна, кандидат медичних наук, доцент кафедри гінекології післядипломної освіти івано-франківського національного медичного університету, стаж роботи 12 років, вищої кваліфікаційної категорії з акушерства та гінекології, володіє методикою проведення кольпоскопії, автор 32 наукових праць, учасник науково-практичних конференцій з міжнародною участю з гінекології та онкогінекології.

Лікар акушер-гінеколог та дитячий гінеколог Пушик Любов Тарасівна, стаж роботи 24 роки, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Володіє методикою проведення кольпоскопії, учасник науково-практичних конференцій з гінекології та нутріціології.

Лікар акушер-гінеколог Скрипник Наталія Петрівна, стаж роботи 10 років, володіє методикою проведення кольпоскопії, учасник науково-практичних конференцій з гінекології.

Консультація гінеколога з проведенням кольпоскопії:

Первинний прийом – 350 грн.

Повторний прийом – 200 грн.

УЗД органів малого тазу через живіт – 200 грн.

УЗД органів малого тазу вагінальним датчиком – 250 грн.

УЗД молочних залоз – 150 грн.

У “Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця”: надаються послуги педіатра, дитячого алерголога, дитячого інфекціоніста доктором медичних наук професором кафедри педіатрії Івано-Франківського національного медичного університету, лікарем вищої кваліфікаційної категорії за даними спеціальностями, автором 104 наукових праць, учасником науково-практичних конференцій з педіатрії, алергології та дитячих інфекційних хвороб Литвинець Людмилою Ярославівною 

Дитяча алергологія об’єднує патологію дитячого віку, яка пов’язана з алергією, схильність до якої передається по спадковості, або ж виникає у зв’язку з несприятливою екологічною ситуацією, вживанням ряду продуктів, які часто алергізують дитячий організм у різні періоди життя. Алергологічні захворювання на сьогодні проявляються ураженням дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, шкірних покривів, слизових оболонок. Тому зростає поширеність алергопатології і набуває масштабів епідемії. Найчастіше у дітей діагностуються: бронхіальна астма, алергічний риніт, поліноз, атопічний дерматит, алергічний дерматит, алергічний альвеоліт, гостра та хронічна кропив’янка, інсектна алергія, анафілаксія, медикаментозна алергія тощо. Ряд цих захворювань є хронічними уже починаючи з раннього віку. Отже, своєчасна діагностика, індивідуалізована лікувальна тактика та профілактика алергологічних захворювань можуть попередити тяжкий перебіг захворювань та уникнути інвалідизації у дорослому віці.  

Щодо інфекційних захворювань, то найчастіше виникають тяжкі інфекційні екзантеми, які можуть бути попереджені шляхом проведення своєчасної вакцинації. Це кір, краснуха, менінгококова інфекція, вітряна віспа, а також ряд повітряно-краплинних інфекцій, на кшталт дифтерії, кашлюка, паротитної інфекції. Небезпечними особливо для дітей раннього віку є інфекційні шлунково-кишкові захворювання, пов’язані з вигодовуванням та контактом з носіями, які доглядають за малюком. Є ряд і інших інфекційних захворювань дитячого віку, до яких не існує на сьогодні вакцин. До таких захворювань належить інфекційний мононуклеоз, цитомегаловірусна інфекція, аденовірусна інфекція, ентеровірусна інфекція і ряд ін. І особливе місце серед інфекційних хвороб дитячого віку займають глистні інвазії, особливо стійкі до лікування, які погіршують якість життя дитини, алергізують, впливають на розвиток та ріст і обтяжують перебіг будь якого супутнього захворювання.

У “Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця” проводиться консультативний огляд та обстеження дітей за допомогою сучасних методів лабораторної діагностики, в тому числі алерготестування.

Проводимо УЗД шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, щитоподібної залози та прищитоподібних залоз, вилочкової залози, лімфовузлів, м’яких тканин, допплерівське картування, УЗД-скринінг: нейросонографію, ехокардіоскопію.

Проводимо купірування загострень бронхіальної астми шляхом проведення небулізації, підбираємо терапію для контролю бронхіальної астми, методи профілактики загострень, визначаємо насичення крові киснем (пульсоксиметрія), проводимо алергодіагностику та алергенспецифічну імунотерапію.

Первинна консультація професора – 350 грн.

Повторна консультація професора – 250 грн.

УЗД органів черевної порожнини у дітей – 200 грн.

УЗД щитоподібної залози – 150 грн.

УЗД лімфовузлів – 100 грн.

УЗД скринінг дитини – 300 грн.

У “Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця” працює лікар УЗД Богославець-Ровенчук Руслана Богданівна, стаж роботи 12 років, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Володіє методиками обстежень: органів черевної порожнини, серця, сечовидільної системи, органів малого тазу (трансвагінальна та трансректальна методики обстежень), щитовидної та молочних залоз, органів калитки і м’яких тканин.                                                                                        

У “Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця” працює лікар УЗД Прокоф’єва Лариса Володимирівна, стаж роботи 8 років, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Володіє методиками обстежень: органів черевної порожнини, серця, сечовидільної системи, органів малого тазу, щитовидної та молочних залоз, органів калитки і м’яких тканин.                                                     

У “Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця” веде консультативний прийом Александрук Олександр Дмитрович, доктор медичних наук, завідувач кафедри дерматології Івано-Франківського національного медичного університету, автор 86 наукових праць, стаж роботи 24 роки, вища кваліфікаційна категорія з фаху “дерматовенерологія”. Головний позаштатний спеціаліст дерматовенеролог ДОЗ ОДА Івано-Франківської області. Проводить консультативний огляд, включаючи дерматоскопію.

Первинна консультація лікаря – 350 грн.

Повторна консультація лікаря – 250 грн.

У “Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця” працює доцент, кандидат медичних наук, терапевт, пульмонолог Заячук Василь Михайлович. Стаж роботи 43 років, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, автор 76 наукових праць, учасник науково-практичних конференцій з міжнародною участю з пульмонології, алергології, терапії. Проводить консультативний огляд пацієнтів терапевтичного та пульмонологічного профілю.

Первинна консультація лікаря – 300 грн.

Повторна консультація лікаря – 250 грн.

У “Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця”  гастроентеролог, кандидат медичних наук, доцент кафедри терапії і сімейної медицини післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету Матковська Наталія Романівна. Стаж роботи 16 років.  Учасник науково-практичних конференцій з міжнародною участю з гастроентерології, терапії. Проводить консультативний огляд пацієнтів. Використовує методику дуоденального зондування з метою діагностики та лікування функціональних захворювань жовчевого міхура та жовчевивідних шляхів з мікроскопією жовчі для визначення складу, наявності бактерійних інфекцій та вегетативних (активних) форм лямблій.

Первинна консультація лікаря – 300 грн.

Повторна консультація лікаря – 250 грн.

У “Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця” працює ендокринолог, кандидат медичних наук, доцент кафедри ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету Вацеба Тамара Сергіївна, стаж роботи 23 роки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, автор 49 наукових праць, учасник науково-практичних конференцій з міжнародною участю з ендокринології. Проводить консультативний огляд пацієнтів.

Первинна консультація лікаря – 300 грн.

Повторна консультація лікаря – 250 грн.

У “Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця” працює дитячий ендокринолог Синюк Марина Юріївна, стаж роботи 27 роки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Проводить консультативний огляд пацієнтів з ендокринною патологією

Первинна консультація лікаря – 250 грн.

Повторна консультація лікаря – 200 грн.

У “Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця” працює нарколог-психіатр Ніколенко Лідія Петрівна, стаж роботи 13 років, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Послуги нарколога-психіатра у “Лікувально-діагностичному центрі професора Литвинця”:

лікування різних форм залежності: алкогольної, наркотичної, ятрогенної (медикаментозної), нікотинової;

детоксикаційна терапія;

кодування проти алкогольної залежності;

консультативна допомога, профілактика

Послуги надаються анонімно!

Первинна консультація лікаря – 250 грн.

Повторна консультація лікаря – 200 грн.

Детоксикаційна терапія – 600 грн.

“Лікувально-діагностичний центр професора Литвинця” в разі виникненні необхідності надає можливість пацієнтам отримати  амбулаторну допомогу та консультацію наших фахівців на дому.

У чому наша цінність, чому обирають нас?

 1. У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти: наукові працівники- 3 професори, доктори медичних наук, 3 доценти, кандидати медичних наук, лікарі з вищими кваліфікаційними категоріями та досвідом роботи за спеціальностями.
 2. У нас конфіденційна інформація та можливість анонімного обстеження та лікування.
 3. Відсутність черг та оперативність прийому пацієнтів.
 4. Ми є сімейною клінікою, пропонуємо нашим пацієнтам отримати консультативну допомогу, обстеження та призначення лікування всієї родини. Послуги надають уролог, акушер-гінеколог, терапевт, пульмонолог, кардіолог, гастроентеролог, педіатр, дитячий алерголог, дитячий інфекціоніст, дерматовенеролог, ендокринолог, нарколог-психіатр, з можливістю проведення всіх лабораторних обстежень та досліджень УЗД, ЕКГ у нас, на місці.
 5. Наявність новітньої апаратури для проведення обстежень та лікування.
 6. Запатентовані методики лікування простатиту та доброякісної гіперплазії простатичної залози та безпліддя.
 7. УЗД простати за допомогою ректального датчика, який є у нас, можна зробити практично безболісно.
 8. Медичний реєстратор у телефонному режимі повідомляє пацієнтів про готовність їх лабораторних досліджень, отриманих лікувально-діагностичним центром у день надходження результатів.
 9. Ми надаємо лікарські послуги, які завжди несуть позитивний результат: зменшується біль, покращується якість життя, швидше настає одужання.
 10. Лояльна цінова політика.
 11. Періодично проводимо акційні консультативні огляди урологом та гінекологом з метою профілактики онкологічної патології у чоловіків та жінок.
 12. У нас працює дружний і доброзичливий колектив, який любить свою роботу.
 13. Можливість виїзду на дім для надання консультативної допомоги та лабораторних обстежень пацієнтам.
 14. Зручність розташування нашого лікувально-діагностичного центру, можливість припаркуватись.